Unneland, Andreas Sjalg

Unneland, Andreas Sjalg (1994-)

Political Party:
Socialist Left Party
Member of Parliament for
Oslo 2021-2025
Member:
The Standing Committee on Justice
Seniority:
0 years, 63 days

Go to photo gallery (in Norwegian)

Member of

The Standing Committee on Justice

Member
19.10.2021 - 30.09.2025

The Delegation to the Nordic Council

Substitute member
28.10.2021 - 30.09.2022

Biography

Unfortunately this biography is not yet available. Please check back later or contact us at web@stortinget.no