Lagesen, May Britt

Lagesen, May Britt (1971-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 51 dagar

Gå til biletgalleri

Lagesen, May Britt møter fast for Kjerkol, Ingvild.

Biografi

Personalia

  • Fødd 18.02.1971

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2013 - 2017, A.
  • Vararepresentant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2017 - 2021, A.
  • Vararepresentant nr 1 for Nord-Trøndelag, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-30.09.2025 for Ingvild Kjerkol.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022