Ingebrigtsen, Odd Emil

Ingebrigtsen, Odd Emil (1964-)

Parti:
Høyre
Sist innvald som vararepresentant for
Nordland 1989-1993
Ansiennitet:
0 år, 5 dagar

Gå til biletgalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Fødd 08.10.1964

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 2 for Nordland, 1989 - 1993, H.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Olje- og energidepartementet, 24.01.2020 - 13.03.2020
    Statsråd, Nærings- og fiskeridepartementet, 13.03.2020 - 14.10.2021