Byrknes, Astrid Aarhus

Byrknes, Astrid Aarhus (1963-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Vararepresentant for
Hordaland 2021-2025
Ansiennitet:
0 år, 177 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 09.04.1963

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Hordaland, 2009 - 2013, KrF.
  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2013 - 2017, KrF.
  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2021 - 2025, KrF.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 01.10.2021-14.10.2021 for Dag-Inge Ulstein.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 14.10.2021