Bruun-Gundersen, Åshild

Bruun-Gundersen, Åshild (1986-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Aust-Agder 2017-2021
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 64 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Helse- og omsorgskomiteen

Medlem
12.09.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Første varamedlem gruppestyret
01.10.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle