12.00 - 12.15
|
KS Halvdan Skard, KS leder Gunn Berit Gjerde, hovedstyremedlem Gudrun H. Grindaker, direktør Bjarne Haslund, spesialrådgiver Sigrid Askum, prosjektleder
|
12.15 - 12.30
|
NORSK EPILEPSIFORBUND Stine Jakobsson Strømsø, generalsekretær Henrik Peersen, organisasjonskonsulent
|
12.30 - 12.45
|
NORGES DIABETESFORBUND Anne Mette Liavaag, forbundsleder Bjørnar Allgot, generalsekretær Anne Kjersti Toft, rådgiver
|
12.45 - 13.00
|
NORGES ASTMA- OG ALLERGIFORBUND Geir Endregrad, generalsekretær Helle Stordrange Grøttum, rådgiver
|
13.00 - 13.15
|
LANDSFORENINGEN FOR TRAFIKKSKADDE Liv Solveig Einan, nestleder Per Oretorp, seniorrådgiver
|
13.15 - 13.30
|
LANDSFORENINGEN FOR HJERTE- OG LUNGESYKE Frode Jahren, generalsekretær Mona Johansen, kommunikasjonssjef
|
13.30 - 14.00
|
Pause
|
14.00 - 14.15
|
NORSK FORENING FOR PERSONER MED UROLOGISKE SYKDOMME Bernt Kvarstein, leder
|
14.15 - 14.30
|
MS-FORBUNDET Mona Enstad, generalsekretær Olav Førde, informasjonsleder
|
14.30 - 14.45
|
KREFTFORENINGEN Ole Alexander Opdalshei, ass. generalsekretær Sidsel Sandvig, spesialrådgiver
|
14.45 - 15.00
|
NORSK PASIENTFORENING Harry Martin Svabø, styreleder Guro Birkeland, generalsekretær
|
15.00 - 15.15
|
NORSK PENSJONISTFORBUND Borge Rørvik, forbundsleder Signe Marie Stray Ryssdal, rådgiver Eivind Karlsen, rådgiver Anne Hanshus, førstekonsulent Ole Henrik Grønn, informasjonsrådgiver
|
15.15 - 15.30
|
NORSK PSORIASISFORBUND Ragnar Akre-Aas, forbundsleder Terje Nordengen, generalsekretær
|
15.30 - 16.30
|
Pause
|
16.30 - 16.45
|
FRILUFTSRÅDENES LANDSFORBUND Henry Tendenes, styreleder Marianne Sanderud, friluftskonsulent
|
16.45 - 17.00
|
FRILUFTSLIVETS FELLESORGANISASJON Lasse Heimdal, generalsekretær Øystein Dahle, styreleder
|
17.00 - 17.15
|
NORSK BEDRIFTSIDRETTSFORBUND Atle Hunstad, generalsekretær Siri Meland, avd.sjef kommunikasjon og samfunnskontakt
|
17.15 - 17.30
|
TEKNOLOGIRÅDET Tore Tennøe, direktør Åse Kari Haugeto, prosjektleder
|
17.30 - 17.45
|
NORSK TEKNOLOGI Tore Strandskog, næringspolitisk direktør Erik Pilgaard, energipolitisk talsmann Sidsel Bjørneby, Geria
|
17.45 - 18.00
|
IKT-NORGE /NORSK FORUM FOR EHELSE Fredrik Syversen, direktør IKT-Norge Tor-Arne Viksjø, leder Norsk eHelseforum/ Adm.dir DIPS
|
18.00 - 18.15
|
Pause
|
18.15 - 18.30
|
NITO/BIOINGENIØRFAGLIG INSTITUTT Brit Valaas Viddal, leder Bioingeniørfaglig institutt Marit Stykket, president NITO Marie Nora Roald, rådgiver NITO Bioingeniørfaglig institutt
|
18.30 - 18.45
|
INSTITUTT FOR SJELESORG, MODUM BAD Arne Tord Sveinall, instituttleder
|
18.45 - 19.00
|
STIFTELSEN BERGEN DIAKONISSEHJEM V/SENTER FOR LIVSMESTRING Terje Steen Edvardsen, adm.dir Hans Fredrik Grøvan, prosjektleder Øystein Elgen, faglig leder
|
19.00 - 19.15
|
SJELESORGSENTERET BERGEN Rollaug Waaler, daglig leder
|