|
FELLES HØRING MED FIRE HØRINGSINSTANSER KL. 10.30-10.55
|
10.30 - 10.33
|
FLYKTNINGHJELPEN Jan Egeland, generalsekretær Pål Nesse, seniorrådgiver
|
10.33 - 10.36
|
REDD BARNA Tove R. Wang, generalsekretær
|
10.36 - 10.39
|
KIRKENS NØDHJELP Wenche Fone, avdelingsleder Kjetil Abildsnes
|
10.39 - 10.42
|
RØDE KORS Øistein Mjærum, kommunikasjonsdirektør Tørris Jæger, utenlandssjef Per Anders Langerød, politisk rådgiver
|
10.42 - 10.55
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED FEM HØRINGSINSTANSER KL. 10.55-11.20
|
10.55 - 10.58
|
CARITAS Knut Andreas Lid, leder for internasjonal avdeling Trine Lejon, kommunikasjonsrådgiver
|
10.58 - 11.01
|
PLAN NORGE Silje Vold, rådgiver Marius Rohdin Karlsen, programkoordinator
|
11.01 - 11.04
|
SOS BARNEBYER Svein Grønnern, generalsekretær Stein Støa, samfunnskontakt
|
11.04 - 11.07
|
UNICEF NORGE Bernt G. Apeland, generalsekretær Kim Noguera Gabrielli, politisk rådgiver
|
11.07 - 11.10
|
LANDSRÅDET FOR NORGES BARNE- OG UNGDOMSORGANISASJONER Stian Seland, styreleder Martin Østerdal, generalsekretær
|
11.10 - 11.20
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED FIRE HØRINGSINSTANSER KL. 11.20-11.40
|
11.20 - 11.23
|
DIGNI Jørn Lemvik, generalsekretær, Kåre Eriksen, kommunikasjonsrådgiver Sigbjørn Kiserud, kommunikasjonsrådgiver
|
11.23 - 11.33
|
LANDSRÅDET FOR HEIMEVERNET Are Tomasgard, leder / FD oppnevnt fra LO Katarina Sætersdal, nestleder / FD oppnevnt fra NHO, Jørgen Roaldset, generalsekretær
|
11.33 - 11.36
|
ATLAS-ALLIANSEN Arnt Holte, styreleder Morten Eriksen, daglig leder Trine Riis-Hansen, rådgiver
|
11.36 - 11.39
|
FOKUS- FORUM FOR KVINNER OG UTVIKLINGSSPØRSMÅL Gro Lindstad, daglig leder
|
11.39 - 11.42
|
NORSKE KVINNERS SANITETSFORENING Jan A Monsbakken, fungerende generalsekretær Elisabeth Sward, forskningsansvarlig
|
11.42 - 11.50
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED FIRE HØRINGSINSTANSER KL: 11.40-12.00
|
11.50 - 11.53
|
RORG-SAMARBEIDET Sidsel Aas, daglig leder Arnfinn Nygaard, seniorrådgiver
|
11.53 - 11.56
|
HUMAN RIGHTS HOUSE FOUNDATION Maria Dahle, daglig leder Ane Tusvik Bonde, regionalt ansvarlig for Øst Europa og Kaukasus
|
11.56 - 11.59
|
LO Vidar Bjørnstad, leder internasjonal avdeling Nina Mjøberg, seksjonsleder
|
11.59 - 12.02
|
SPIRE Mari Gjengedal, leder Eilif Swensen, nestleder
|
12.02 - 12.10
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.10 - 12.40
|
Pause
|
|
FELLES HØRING FOR FIRE HØRINGSINSTANSER KL. 12.30-12.50
|
12.40 - 12.43
|
LATIN-AMERIKAGRUPPENE I NORGE Marianne Gulli, styremedlem Jorge Soria
|
12.43 - 12.46
|
AFGHANISTANKOMITEEN Liv Kjølseth, generalsekretær Heidi Sofie Kvanvig, informasjonsrådgiver
|
12.46 - 12.49
|
FORUT Morten Lønstad, generalsekretær Jorid Almås, internasjonal programkoordinator Ellen Bjølseth, informasjonsleder
|
12.49 - 12.52
|
NORGES IDRETTSFORBUND Kristin Kloster Aasen, visepresident Bjørn Omar Evju, leder internasjonal avdeling
|
12.52 - 13.00
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED TRE HØRINGSINSTANSER KL. 12.50-13.05
|
13.00 - 13.03
|
ZERO Bastian Klunde, rådgiver Kari Elisabeth Kaski, nestleder
|
13.03 - 13.06
|
REGNSKOGFONDET Dag Hareide, daglig leder Nils Hermann Ranum, avdelingsleder policy Kamilla Berggrav, rådgiver policy
|
13.06 - 13.09
|
WWF NORGE Nina Jensen, generalsekretær Heidi Sørensen, teamleder landmiljø
|
13.09 - 13.15
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED FEM HØRINGSINSTANSER KL. 13.05-13.20
|
13.15 - 13.18
|
NHO Petter Haas Brubakk, direktør Anne Louise Aartun Bye, seniorrådgiver
|
13.18 - 13.21
|
NORGES REDERIFORBUND Sturla Henriksen, adm. direktør Harald Solberg, direktør Charlotte Demeer Strøm, seksjonsleder
|
13.21 - 13.24
|
SJØMATALLIANSEN Otto Gregussen, adm direktør Morten Hyldborg Jensen, salgs- og markedssjef
|
13.24 - 13.27
|
HANDELSKAMPANJEN Heidi Lundeberg, leder Helene Bank
|
13.27 - 13.30
|
ATTAC NORGE4 Petter Slaatrem Titland, leder
|
13.30 - 13.40
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.40 - 13.55
|
Pause
|
|
FELLES HØRING MED FEM HØRINGSINSTANSER KL. 13.45-14.10
|
13.55 - 13.58
|
UNDP Trygve Ølfarnes, nestleder UNDPs nordiske kontor
|
13.58 - 14.01
|
KREFTFORENINGEN Anne Lise Ryel, generalsekretær Kirsten Haugeland, fung. ass. generalsekretær Beate Heieren Hundhammer, seksjonssjef
|
14.01 - 14.04
|
LHLS INTERNASJONALE TUBERKULOSESTIFTELSE Rasmus Malmborg, leder Mona Drage, nestleder
|
14.04 - 14.07
|
LEGER UTEN GRENSER Lindis Hurum, nødhjelpskoordinator Kyrre Lind, programsjef Marte Reinsborg Kristoffersen, advocacy advisor
|
14.07 - 14.10
|
NORSK FOLKEHJELP Liv Tørres, generalsekretær Beate Thoresen, seniorrådgiver
|
14.10 - 14.20
|
Felles spørsmålsrunde
|
|
FELLES HØRING MED FEM HØRINGSINSTANSER KL. 14.10-14.35
|
14.20 - 14.23
|
MUSIC NORWAY Kathrine Finnskog, direktør
|
14.23 - 14.26
|
NORLA Margit Walsø, direktør
|
14.26 - 14.29
|
NORWEGIAN CRAFTS Trude Gomnæs Ugelstad, direktør Hege Henriksen, Market Development Manager
|
14.29 - 14.32
|
DANSE- OG TEATERSENTRUM Tove Bratten, Daglig leder Christina Friis, rådgiver internasjonalt arbeid
|
14.32 - 14.35
|
KUNSTNERNETTVERKET Lise Stang Lund Sigmund Løvåsen
|
14.35 - 14.45
|
Felles spørsmålsrunde
|