11.15 - 11.35
|
SAMETINGET (DELTAR DIGITALT) Silje Karine Muotka, samtingspresident Runar Myrnes Balto, medlem av Sametingsrådet Veslemøy Dahl, fagleder Roy Amundsen, seniorrådgiver Tommy Somby, avdelingsdirektør
|
|
Bolken inkluderer både innlegg og spørsmål/svar
|
11.35 - 11.38
|
NORGES MUSEUMSFORBUND Liv Ramskjær, generalsekretær Cecilie Øien, styreleder
|
11.38 - 11.41
|
NASJONALE MINORITETER I NORGE Birger Nesholen, styreleiar
|
11.41 - 11.44
|
FAGGRUPPEN FOR DEN KOLLEKTIVE OPPREISNINGEN FOR ROMANIFOLKET/TATERNE Sergej Alexander Munkvold, varamedlem
|
11.44 - 11.47
|
VEILEDNINGSTJENESTEN TIL ROMANIFOLKET/TATERNE Holger Gustavsen, styreleder Dag Berg
|
11.47 - 11.55
|
Felles spørsmålsrunde 4 instanser
|
11.55 - 12.10
|
Pause
|
12.10 - 12.13
|
MØRE OG ROMSDAL FYLKESKOMMUNE Tove-Lise Torve, fylkesordførar Kristin Sørheim, leiar samferdselsutvalet (deltar digitalt) Gunn Randi Seime, assisterende fylkeskommunedirektør (deltar digitalt)
|
12.13 - 12.16
|
OPPLYSNINGSRÅDET FOR VEITRAFIKKEN Rikard Gaarder Knutsen, politisk rådgiver Lillann Weggersen
|
12.16 - 12.19
|
KOLLEKTIVTRAFIKKFORENINGEN Olov Grøtting, daglig leder Ola Viken Stalund, seniorrådgiver
|
12.19 - 12.22
|
ZERO Marius Gjerset, teknologiansvarlig
|
12.22 - 12.25
|
SYKLISTENES LANDSFORENING Morgan Andersson, generalsekretær Olav Fjeld Kraugerud, sr.rådgiver
|
12.25 - 12.28
|
KA ARBEIDSGIVERORGANISASJON FOR KIRKELIGE VIRKSOMHETER Jens A. Bjelland, spesialrådgiver Marit Brandt Lågøyr, direktør, avd. for sektorpolitikk
|
12.28 - 12.40
|
Felles spørsmålsrunde 6 instanser
|
12.40 - 12.43
|
BOSTØTTEALLIANSEN Margrethe Gaassand, rådgiver
|
12.43 - 12.46
|
NORGES HANDIKAPFORBUND Tove Linnea Brandvik, forbundsleder Guri Henriksen, interessepolitisk seniorrådgiver
|
12.46 - 12.49
|
PENSJONISTFORBUNDET Jan Davidsen, leder Margrethe Gaassand, rådgiver
|
12.49 - 12.52
|
HJERNESVULSTFORENINGEN Rolf Ledal, generalsekretær Trond Jære, organisasjonssekretær
|
12.52 - 12.55
|
CEREBRAL PARESE-FORENINGEN Anita Hanken, rådgiver Kristin Benestad, rådgiver
|
12.55 - 13.05
|
Felles spørsmålsrunde 5 instanser
|
13.05 - 13.40
|
Pause
|
13.40 - 13.43
|
NORGES EIENDOMSMEGLERFORBUND Silje Nesteng Andresen, juridisk direktør Svein Strømnes, kommunikasjonsdirektør
|
13.43 - 13.46
|
EIENDOM NORGE Erik Lundesgaard, sjef for kommunikasjon og politikk
|
13.46 - 13.49
|
HUSEIERNES LANDSFORBUND Morten Andreas Meyer, generalsekretær Carsten Pihl, forbruker- og kommunikasjonssjef Kristin Gyldenskog, samfunnskontakt
|
13.49 - 13.52
|
NBBL Christian-Marius Stryken, direktør for interessepolitikk og juss Bård Folke Fredriksen, adm.dir.
|
13.52 - 13.55
|
LEIEBOERFORENINGEN Anne-Rita Andal, avdelingsleder bomiljø Lars Aasen, daglig leder
|
13.55 - 13.58
|
FATTIGNETTVERKET NORGE Per Magnus Øgård, styreleder Rolf Solvang, daglig leder
|
13.58 - 14.10
|
Felles spørsmålsrunde 6 instanser
|
14.10 - 14.13
|
TREINDUSTRIEN Heidi Finstad, adm. direktør Tina Sletbak-Akerø, fagsjef næringspolitikk og utvikling
|
14.13 - 14.16
|
NORSK FJERNVARME Trygve Mellvang Tomren-Berg, daglig leder Heidi Juhler, seniorrådgiver
|
14.16 - 14.19
|
NELFO Tore Strandskog, direktør næringspolitikk Andreas Strømsheim-Aamodt, fagsjef næringspolitikk
|
14.19 - 14.22
|
ENTREPRENØRFORENINGEN - BYGG OG ANLEGG (EBA) Kari Sandberg, administrerende direktør Christine Holtan Bøgh, direktør næringspolitikk og kommunikasjon
|
14.22 - 14.30
|
Felles spørsmålsrunde 4 instanser
|
14.30 - 14.33
|
NORSK FORENING MOT STØY Ulf Winther, generalsekretær
|
14.33 - 14.36
|
SPIRE Julie Rødje, leder
|
14.36 - 14.39
|
SABIMA Christian Steel, generalsekretær Fredrik Vikse, politisk rådgiver
|
14.39 - 14.42
|
FRILUFTSRÅDENES LANDSFORBUND Asgeir Knudsen, kommunikasjonsrådgiver Morten Dåsnes, daglig leder
|
14.42 - 14.50
|
Felles spørsmålsrunde 4 instanser
|
14.50 - 15.25
|
Pause
|
15.25 - 15.28
|
REDD BARNA Camilla Engeset, spesialrådgiver barn på flukt Christine Rackwitz, seksjonsleder
|
15.28 - 15.31
|
NORSK FOLKEHJELP Marita Holmeset-Varpe, politisk rådgiver Henriette Westhrin, generalsekretær
|
15.31 - 15.34
|
UNICEF-KOMITEEN I NORGE Kristin Oudmayer, direktør barns rettigheter og bærekraft i UNICEF Uzma Sarwar, juridisk rådgiver
|
15.34 - 15.37
|
NOAS Pål Nesse, generalsekretær Camilla Risan, seniorrådgiver
|
15.37 - 15.40
|
MINOTENK - MINORITETSPOLITISK TENKETANK Linda Noor, daglig leder Minotenk Aki de Leon, daglig leder Omod Linda Tinuke Strandmyr, daglig leder Antirasistisk senter
|
15.40 - 15.43
|
OMOD - ORGANISASJONEN MOT OFFENTLIG DISKRIMINERING Akhenaton de Leon Kai Andre Sunde
|
15.43 - 15.55
|
Felles spørsmålsrunde 6 instanser
|
15.55 - 16.15
|
Pause
|
16.15 - 16.18
|
MIRA-SENTERET Fakhra Salimi, leder Khansa Ali, prosjektleder Anne Berit Sødal, administrasjonsansvarlig
|
16.18 - 16.21
|
LIM LIKESTILLING, INKLUDERING OG MANGFOLD Sarah Gaulin, daglig leder Ragnhild Bjørnebekk, styreleder
|
16.21 - 16.24
|
BYDELSMØDRE NORGE Tehrim Ahmed, assisterende leder Alexandra Rastad, konsulent
|
16.24 - 16.27
|
LIN LIKESTILLING INKLUDERING OG NETTVERK Alexandra Hagen Linnerud, kommunikasjonsrådgiver Sulaksana Sivapatham, prosjektleder Yasir Ahmed, styreleder
|
16.27 - 16.30
|
CARITAS NORGE Martha Rubiano Skretteberg, generalsekretær Kristin Velure Strøm, seniorrådgiver
|
16.30 - 16.33
|
PEACEPAINTING Lars Peder Brekk, styreleder Catrine Gangstø, daglig leder Arne-Morten Knutsen, styremedlem
|
16.33 - 16.45
|
Felles spørsmålsrunde 6 instanser
|