Bjørlo, Alfred Jens

Bjørlo, Alfred Jens (1972-)

Parti:
Venstre
Representant for
Sogn og Fjordane 2021-2025
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 70 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.12.1972

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Sogn og Fjordane, 2021 - 2025, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Næringskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025