Hauglie, Anniken

Hauglie, Anniken (1972-)

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 10.09.1972

Medlemskap i regjering

  • Statsråd, Arbeids- og sosialdepartementet, 16.12.2015 - 24.01.2020
    Fungerende statsråd, Kunnskapsdepartementet, 12.12.2016 - 15.12.2016