Grimstad, Carl-Erik

Grimstad, Carl-Erik (1952-)

Parti:
Venstre
Representant for
Vestfold 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 365 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 17.09.1952

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Vestfold, 2017 - 2021, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 30.01.2020
    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 30.01.2020 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjoner

  • Varamedlem Brukerrådet for representantordninger fra 2017