Rødby, Else Marie

Rødby, Else Marie (1982-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 262 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Justiskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Senterpartiet

Vara innpisker
29.09.2023 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 26.05.1982

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 2017 - 2021, Sp.
  • Representant nr 16 for Akershus, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Justiskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2021-2025

    Vara innpisker, Senterpartiet, 29.09.2023 - 30.09.2025