Belsvik, Embla

Belsvik, Embla (1993-)

Parti:
Høyre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Sogn og Fjordane 2013-2017

Gå til bildegalleri

Tilhører

Arbeids- og sosialdepartementet

Politisk rådgiver
01.03.2020 -

Biografi

Personalia

  • Født 22.12.1993

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Sogn og Fjordane, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Kunnskapsdepartementet, 01.01.2019 - 31.03.2019
    Politisk rådgiver, Arbeids- og sosialdepartementet, 01.03.2020 -