Mykjåland, Gro-Anita

Mykjåland, Gro-Anita (1976-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Aust-Agder 2021-2025
Medlem
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 04.09.1976

Stortingsperioder

  • Representant nr 3 for Aust-Agder, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025
    Varamedlem, Valgkomiteen, 26.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU), 28.10.2021 - 30.09.2025