Atic, Hannah Sumeja

Atic, Hannah Sumeja (1991-)

Parti:
Høyre
Vararepresentant for
Hordaland 2017-2021

Gå til bildegalleri

Tilhører

Arbeids- og sosialdepartementet

Politisk rådgiver
17.08.2020 -

Biografi

Personalia

  • Født 13.06.1991

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 7 for Hordaland, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Kunnskapsdepartementet, 01.08.2016 - 01.10.2017
    Politisk rådgiver, Arbeids- og sosialdepartementet, 24.01.2020 - 28.02.2020
    Politisk rådgiver, Statsministerens kontor, 28.02.2020 - 16.08.2020
    Politisk rådgiver, Arbeids- og sosialdepartementet, 17.08.2020 -