Prestbakmo, Ivar B.

Prestbakmo, Ivar B. (1968-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Troms 2021-2025
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 45 dager

Gå til bildegalleri

Prestbakmo, Ivar B. møter fast for Borch, Sandra.

Biografi

Personalia

  • Født 07.11.1968

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Troms, 1993 - 1997, Sp.
  • Vararepresentant nr 3 for Troms, 1997 - 2001, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Troms, 2021 - 2025, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-30.09.2025 for Sandra Borch.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Justiskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Verv

Tillitsverv i partier

  • Fylkessekretær Troms Sp 1998