Kolstø, Jan Christian

Kolstø, Jan Christian (1972-)

Parti:
Venstre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hordaland 2005-2009

Gå til bildegalleri

Tilhører

Nærings- og fiskeridepartementet

Statssekretær
13.03.2020 -

Biografi

Personalia

  • Født 14.05.1972

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Hordaland, 2005 - 2009, V.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Kulturdepartementet, 17.01.2018 - 24.01.2020
    Statssekretær, Kunnskapsdepartementet, 24.01.2020 - 13.03.2020
    Statssekretær, Nærings- og fiskeridepartementet, 13.03.2020 -