Jønnes, Kari-Anne

Jønnes, Kari-Anne (1972-)

Parti:
Høyre
Representant for
Oppland 2021-2025
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 69 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 13.04.1972

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Oppland, 2017 - 2021, H.
  • Representant nr 4 for Oppland, 2021 - 2025, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022