Prestrud, Kari Mette

Prestrud, Kari Mette (1977-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 162 dager

Gå til bildegalleri

Prestrud, Kari Mette møter fast for Gjelsvik, Sigbjørn.

Biografi

Personalia

  • Født 28.04.1977

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Akershus, 2005 - 2009, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2021 - 2025, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 12.04.2022-30.09.2025 for Sigbjørn Gjelsvik.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 28.04.2022 - 30.09.2025