Norheim, Kristian

Norheim, Kristian (1976-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Telemark 2013-2017
Ansiennitet:
1 år, 234 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 19.04.1976

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Telemark, 2013 - 2017, FrP.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 16.10.2013-05.06.2015 for Bård Hoksrud.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Utenriks- og forsvarskomiteen, 17.10.2013 - 22.10.2013
    Andre nestleder, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 22.10.2013 - 05.06.2015
    Andre nestleder, Utenriks- og forsvarskomiteen, 22.10.2013 - 05.06.2015

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Medlem, Europautvalget, 17.10.2013 - 05.06.2015
    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 24.10.2013 - 05.06.2015
    Andre nestleder, Stortingets delegasjon for forbindelser med Europaparlamentet, 12.11.2013 - 05.06.2015