Lagesen, May Britt

Lagesen, May Britt (1971-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Vararepresentant for
Nord-Trøndelag 2021-2025
Ansiennitet:
2 år, 192 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 18.02.1971

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2013 - 2017, A.
  • Vararepresentant nr 3 for Nord-Trøndelag, 2017 - 2021, A.
  • Vararepresentant nr 1 for Nord-Trøndelag, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-19.04.2024 for Ingvild Kjerkol.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 20.10.2023
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 20.10.2023 - 19.04.2024

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 19.04.2024