Haarr, Margrethe

Haarr, Margrethe (1985-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 46 dager

Gå til bildegalleri

Haarr, Margrethe møter fast for Mehl, Emilie.

Biografi

Personalia

  • Født 10.04.1985

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Hedmark, 2017 - 2021, Sp.
  • Vararepresentant nr 2 for Hedmark, 2021 - 2025, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-30.09.2025 for Emilie Mehl.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025