Göthner, Maria Kristine

Göthner, Maria Kristine (1990-)

Parti:
Høyre
Vararepresentant for
Oslo 2017-2021

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finansdepartementet

Statssekretær
24.01.2020 -

Biografi

Personalia

  • Født 05.08.1990

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Oslo, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Kunnskapsdepartementet, 17.01.2018 - 31.12.2019
    Konstituert statssekretær, Kunnskapsdepartementet, 01.01.2020 - 24.01.2020
    Statssekretær, Finansdepartementet, 24.01.2020 -