Sandtrøen, Per Martin

Sandtrøen, Per Martin (1985-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 357 dager

Gå til bildegalleri

Sandtrøen, Per Martin møter fast for Vedum, Trygve Slagsvold.

Biografi

Personalia

  • Født 05.10.1985

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2017 - 2021, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Hedmark, 2021 - 2025, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 14.10.2021 for Trygve Slagsvold Vedum.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 28.04.2022
    Varamedlem, Valgkomiteen, 26.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Finanskomiteen, 28.04.2022 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 28.10.2021 - 30.09.2025