Hartviksen, Ragnhild Male

Hartviksen, Ragnhild Male (1976-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Vararepresentant for
Akershus 2021-2025
Ansiennitet:
2 år, 19 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 15.07.1976

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-16.10.2023 for Anniken Huitfeldt.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 16.10.2023

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2023