Schytz, Solveig

Schytz, Solveig (1976-)

Parti:
Venstre
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 334 dager

Gå til bildegalleri

Schytz, Solveig møter fast for Raja, Abid Q..

Tilhører

Justiskomiteen

Medlem
30.01.2020 - 26.11.2020

Valgkomiteen

Varamedlem
17.04.2020 - 30.09.2021

Venstre

Vara innpisker
01.10.2020 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 19.02.1976

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Akershus, 2013 - 2017, V.
  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2017 - 2021, V.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 24.01.2020-30.09.2021 for Abid Q. Raja.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 30.01.2020 - 26.11.2020
    Varamedlem, Valgkomiteen, 17.04.2020 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 26.11.2020 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Vara innpisker, Venstre, 01.10.2020 - 30.09.2021