Kalsås, Tom

Kalsås, Tom (1986-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Vararepresentant for
Rogaland 2021-2025
Ansiennitet:
0 år, 246 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.02.1986

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Rogaland, 2017 - 2021, A.
  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 2021 - 2025, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 14.10.2021-04.03.2022 for Hadia Tajik.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 19.10.2021 - 04.03.2022