Lund, Tobias Drevland

Lund, Tobias Drevland (1996-)

Parti:
Rødt
Representant for
Telemark 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 156 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
28.10.2021 - 30.09.2024

Rødt

Nestleder gruppestyret
12.10.2023 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Født 11.05.1996

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Telemark, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2024

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2021-2025

    Nestleder gruppestyret, Rødt, 12.10.2023 - 30.09.2025