Madland, Tove Elise

Madland, Tove Elise (1965-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Rogaland 2021-2025
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 67 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 10.03.1965

Stortingsperioder

  • Representant nr 10 for Rogaland, 2021 - 2025, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 19.10.2021 - 26.11.2021
    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 26.11.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 28.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022