Skjelstad, André N.

Skjelstad, André N. (1965-)

Parti:
Venstre
Representant for
Nord-Trøndelag 2013-2017
Medlem:
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
7 år, 359 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.08.1965

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Nord-Trøndelag, 2005 - 2009, V.
  • Representant nr 5 for Nord-Trøndelag, 2013 - 2017, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2005-2009

    Varamedlem, Valgkomiteen, 10.10.2005 - 19.10.2005
    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 19.10.2005 - 30.09.2009
    Personlig varamedlem, Den forberedende fullmaktskomité, 16.06.2009 - 30.09.2009

    2013-2017

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 24.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2005-2009

    Vara innpisker, Venstre, 01.10.2007 - 30.09.2009

    2013-2017

    Innpisker, Venstre, 01.10.2013 - 30.09.2017