Mathisen, Bente Stein

Mathisen, Bente Stein (1956-)

Parti:
Høyre
Representant
for Akershus 2013-2017
Medlem:
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
1 år, 294 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 01.02.1956

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2009 - 2013, H.
  • Representant nr 9 for Akershus, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk Råd, 24.10.2013 - 30.09.2015