Bransdal, Torhild

Bransdal, Torhild (1956-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Vest-Agder 2017-2021
Medlem:
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 56 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
17.10.2017 - 30.09.2018

Kristelig Folkeparti

Andre varamedlem gruppestyret
06.10.2017 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Første vara innpisker
06.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 10.04.1956

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Vest-Agder, 2009 - 2013, KrF.
  • Vararepresentant nr 1 for Vest-Agder, 2013 - 2017, KrF.
  • Representant nr 6 for Vest-Agder, 2017 - 2021, KrF.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Andre varamedlem gruppestyret, Kristelig Folkeparti, 06.10.2017 - 30.09.2021
    Første vara innpisker, Kristelig Folkeparti, 06.10.2017 - 30.09.2021