Strandskog, Camilla

Strandskog, Camilla (1984-)

Parti:
Høyre
Vararepresentant for
Oslo 2017-2021

Gå til bildegalleri

Tilhører

Nærings- og fiskeridepartementet

Politisk rådgiver
01.10.2017 -

Biografi

Personalia

  • Født 04.12.1984

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Oslo, 2013 - 2017, H.
  • Vararepresentant nr 3 for Oslo, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Nærings- og fiskeridepartementet, 21.09.2015 - 30.09.2017
    Politisk rådgiver, Nærings- og fiskeridepartementet, 01.10.2017 -