Knutsen, Eigil

Knutsen, Eigil (1988-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem:
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 213 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 28.10.1988

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Hordaland, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 10 for Hordaland, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021