Øvstegård, Freddy André

Øvstegård, Freddy André (1994-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Østfold 2017-2021
Medlem:
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 110 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 20.12.1994

Stortingsperioder

  • Representant nr 9 for Østfold, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021