Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Jenssen, Frank J. ( 1969- )

Høyre
E-post: Frank.Jenssen@stortinget.no
Representant for Sør-Trøndelag 2013-2017
Medlem: Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet: 0 år, 199 dager
Finn representantens talerinnlegg

Biografi

Personalia

Født 11.08.1969

Stortingsperioder

Representant nr 5 for Sør-Trøndelag, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

2013-2017

Varamedlem, Valgkomiteen, 22.10.2013 - 30.09.2017
Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

2013-2017

Medlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 12.11.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i gruppestyrer

2013-2017

Medlem gruppestyret, Høyre, 17.10.2013 - 30.09.2017
 

Tilhører

Høyre
Sør-Trøndelag

Medlem gruppestyret Høyre,
17.10.2013 - 30.09.2017
Medlem Kommunal- og forvaltningskomiteen,
17.10.2013 - 30.09.2017
Varamedlem Valgkomiteen,
22.10.2013 - 30.09.2017
Medlem Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling,
12.11.2013 - 30.09.2017

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget