Melvær, Frida

Melvær, Frida (1971-)

Parti:
Høyre
Representant for
Sogn og Fjordane 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 75 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Justiskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Høyre

Medlem gruppestyret
04.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 29.09.1971

Stortingsperioder

  • Representant nr 3 for Sogn og Fjordane, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Medlem gruppestyret, Høyre, 04.10.2017 - 30.09.2021