Berge, Frode

Berge, Frode (1966-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Rogaland 2005-2009

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 05.03.1966

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Rogaland, 1993 - 1997, A.
  • Vararepresentant nr 4 for Rogaland, 2005 - 2009, A.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Forsvarsdepartementet, 03.12.1990 - 31.12.1992
    Politisk rådgiver, Barne- og familiedepartementet, 06.11.1996 - 15.11.1996
    Politisk rådgiver, Barne- og familiedepartementet, 15.11.1996 - 17.10.1997
    Statssekretær, Nærings- og handelsdepartementet, 21.10.2005 - 14.12.2007

Utdanning og yrkeserfaring

Utdanning

  • Student