Thoresen, Geir

Thoresen, Geir (1965-)

Parti:
Uavhengig representant
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 1993-1997
Ansiennitet:
0 år, 99 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 11.08.1965

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Buskerud, 1993 - 1997, FrP. (01.10.1993 - 03.05.1994)
  • Vararepresentant nr 1 for Buskerud, 1993 - 1997 (03.05.1994 - 30.09.1997)