Larsen, Gry

Larsen, Gry (1975-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Oppland 2005-2009
Ansiennitet:
0 år, 8 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 07.11.1975

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Oppland, 1997 - 2001, A.
  • Vararepresentant nr 1 for Oppland, 2005 - 2009, A.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Utenriksdepartementet, 20.10.2005 - 24.04.2009
    Statssekretær, Utenriksdepartementet, 24.04.2009 - 16.10.2013