Mathisen, Gunnar

Mathisen, Gunnar (1936-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Finnmark 1993-1997
Ansiennitet:
1 år, 35 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 06.10.1936

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Finnmark, 1993 - 1997, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 25.10.1996-30.09.1997 for Karl Eirik Schjøtt-Pedersen.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 1993-97

    Medlem, Familie-, kultur- og administrasjonskomiteen, 29.10.1996 - 30.09.1997

Verv

Offentlige verv

  • Varamedlem Husbankens avdelingsstyre i Hammerfest, 1981-1990
  • Varamedlem Styret for Jordsalgkontoret i Finnmark, 1981-1993