Søttar, Hanne Dyveke

Søttar, Hanne Dyveke (1965-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem:
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 179 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
17.10.2017 - 30.09.2018

Fremskrittspartiet

Medlem gruppestyret
03.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 16.08.1965

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2001 - 2005, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2005 - 2009, FrP.
  • Representant nr 8 for Nordland, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Medlem gruppestyret, Fremskrittspartiet, 03.10.2017 - 30.09.2021