Nybø, Iselin

Nybø, Iselin (1981-)

Parti:
Venstre
Sist innvalgt som representant for
Rogaland 2013-2017
Ansiennitet:
4 år, 0 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 14.05.1981

Stortingsperioder

  • Representant nr 14 for Rogaland, 2013 - 2017, V.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017
    Medlem, Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen, 17.10.2013 - 22.10.2013
    Første nestleder, Kirke-, utdannings- og forskningskomiteen, 22.10.2013 - 30.09.2017

Verv

Tillitsverv i organisasjoner

  • Medlem Brukerrådet for representantordninger 2013-2017