Bartnes, Inge

Bartnes, Inge (1970-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Nord-Trøndelag 1997-2001

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 24.01.1970

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Nord-Trøndelag, 1997 - 2001, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Kommunal- og regionaldepartementet, 14.09.1998 - 16.03.1999
    Politisk rådgiver, Kommunal- og regionaldepartementet, 16.03.1999 - 17.03.2000
    Statssekretær, Kommunal- og regionaldepartementet, 17.10.2005 - 21.09.2007