Kirkeby-Garstad, Ivar Larsen

Kirkeby-Garstad, Ivar Larsen (1877-1951)

Parti:
Bondepartiet
Sist innvalgt som vararepresentant
for Nord-Trøndelag 1945-1949
Ansiennitet:
23 år, 337 dager

Gå til bildegalleri

Kirkeby-Garstad, Ivar Larsen har avgått ved døden.

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 05.08.1877
  • Død 19.06.1951

Stortingsperioder

  • Representant nr 1 for Nord-Trøndelag, 1922 - 1924, B.
  • Representant nr 4 for Nord-Trøndelag, 1925 - 1927, B.
  • Representant nr 2 for Nord-Trøndelag, 1928 - 1930, B.
  • Representant nr 1 for Nord-Trøndelag, 1931 - 1933, B.
  • Representant nr 2 for Nord-Trøndelag, 1934 - 1936, B.
  • Representant nr 2 for Nord-Trøndelag, 1937 - 1945, B.
  • Vararepresentant nr 1 for Nord-Trøndelag, 1945 - 1949, B.

Medlemskap i regjering

  • Konstituert statsråd, Landbruksdepartementet, 25.02.1932 - 14.03.1932
    Statsråd, Landbruksdepartementet, 14.03.1932 - 03.03.1933