Christensen, Jette F.

Christensen, Jette F. (1983-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem:
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
6 år, 311 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 01.06.1983

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Hordaland, 2009 - 2013, A.
  • Representant nr 5 for Hordaland, 2013 - 2017, A.
  • Representant nr 5 for Hordaland, 2017 - 2021, A.

Vararepresentasjoner

  • Møtte fast som representant 03.09.2010-07.05.2013 for Per Rune Henriksen.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2013-2017

    Sekretær, Stortinget, 08.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2009-2013

    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 04.10.2010 - 07.05.2013

    2013-2017

    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017

    2017-2021

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 24.10.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 12.11.2013 - 30.09.2017