Tung, Karianne O.

Tung, Karianne O. (1984-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som representant for
Sør-Trøndelag 2013-2017
Ansiennitet:
4 år, 0 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 21.01.1984

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Sør-Trøndelag, 2013 - 2017, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 17.10.2013 - 17.06.2015
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 17.06.2015 - 30.09.2017

Verv

Tillitsverv i partier

  • Leder Sør-Trøndelag Arbeiderparti fra 2017