Freiberg, Kjell-Børge

Freiberg, Kjell-Børge (1971-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem:
Næringskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 264 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 27.04.1971

Stortingsperioder

  • Representant nr 4 for Nordland, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Tredje vara innpisker, Fremskrittspartiet, 03.10.2017 - 30.09.2021