Kaski, Kari Elisabeth

Kaski, Kari Elisabeth (1987-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem:
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 268 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Nestleder gruppestyret
05.10.2017 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Innpisker
05.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 12.07.1987

Stortingsperioder

  • Representant nr 6 for Oslo, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Valgkomiteen, 13.02.2018 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyrer

  • 2017-2021

    Nestleder gruppestyret, Sosialistisk Venstreparti, 05.10.2017 - 30.09.2021
    Innpisker, Sosialistisk Venstreparti, 05.10.2017 - 30.09.2021