Westgaard-Halle, Lene

Westgaard-Halle, Lene (1979-)

Parti:
Høyre
Representant for
Vestfold 2017-2021
Medlem:
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 289 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 04.07.1979

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Buskerud, 2005 - 2009, H.
  • Representant nr 4 for Vestfold, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021